LAVA gewest MECHELEN/RKB Beker 2022-2023: Info – Deelnemende ploegen – Wedstrijden – Uitslagen

*** ALLE KWALIFICATIEWEDSTRIJDEN BIJ DE CATEGORIEËN U 11,  U 13 EN U 17 ZIJN GESPEELD. DE 1/4de FINALISTEN ZIJN GEKEND EN KUNNEN DE STRIJD AANGAAN VOOR EEN PLAATSJE IN DE 1/2de FINALES ***

*** ALLE WEDSTRIJDEN VAN DE VOORRONDEN ZIJN GESPEELD, DE PLOEGEN DIE DEELNEMEN AAN DE KWALIFICATIEWEDSTRIJDEN ZIJN ALLEMAAL GEKEND. AAN DE THUISPLOEGEN NU OM, SAMEN MET HUN TEGENSTREVER, EEN WEDSTRIJDDATUM EN UUR AF TE SPREKEN EN DIT AAN ONZE SECRETARIS DOOR TE MAILEN (chris.zoldermans@cm.be) OPGELET, DE WEDSTRIJDEN DIENEN TEN LAATSTE GESPEELD TE ZIJN OP 09/12/2022. VEEL SUCCES EN OP NAAR ONZE 1/4de FINALES ***

*** VOOR DE THUISPLOEG : GELIEVE, via e-mail, AAN ONZE SECRETARIS DOOR TE GEVEN – WAAR – WANNEER – WELK UUR – WELKE WEDSTRIJD ZAL PLAATSVINDEN EN VERGEET OOK NIET, om eventuele bijkomende inlichtingen in te winnen met betrekking tot de gespeelde wedstrijd, DE NAAM VAN DE SCHEIDSRECHTER EN  EEN TELEFOON- OF GSMNUMMER (WAAROP HIJ TE BEREIKEN IS) TE VERMELDEN ***

***VOOR THUISPLOEG EN BEZOEKERS (waarom beide? – om misverstanden en onnodige discussies te vermijden) : GELIEVE, via e-mail, AAN ONZE SECRETARIS, ASAP, HET RESULTAAT VAN DE WEDSTRIJD DOOR TE GEVEN. ZO KAN ONZE WEBSITE TIJDIG AANGEPAST WORDEN ***

*** ALLE WEDSTRIJDEN, ZOWEL TIJDENS DE VOORRONDEN ALS TIJDENS DE EIGENLIJKE KWALIFICATIEWEDSTRIJDEN, ZULLEN DOOR DE THUISCLUB IN SAMENSPRAAK MET HUN TEGENSTANDER GEORGANISEERD WORDEN EN ZULLEN DOORGAAN OP HET TERREIN VAN DE THUISPLOEG OP DE AFGESPROKEN DAG EN UUR. THUISPLOEG VRAAGT DE WEDSTRIJD AAN EN ZORGT TEVENS VOOR EEN SCHEIDSRECHTER ***

*** UITERAARD KAN JE ALTIJD ONDERLING AFSPREKEN OM EVENTUEEL DE WEDSTRIJD TE LATEN DOORGAAN OP HET TERREIN VAN JE TEGENSTANDER – GELIEVE DIT DAN WEL AAN ONS TE MELDEN EN LET ER OP DAT DE UITSLAG CORRECT WORDT DOORGEGEVEN. DIT OM ALLE MISVERSTANDEN TE VERMIJDEN *** 

LAVA gewest MECHELEN/RKB Beker 2022-2023

OVERZICHT UITSLAGEN

WEDSTRIJD — SPEELDATUM  + UUR — THUISPLOEG — BEZOEKERS — UITSLAG — STRAFSCHOPPEN

VRW 1 — Vr 30/09/2022 om 18u30 — K.S.C. O.L.V.E. D — FC Oxford Hemiksem — 1 – 15 — geen strafschoppen

VRW 2 — Di 04/10/2022 om 18u00 — KON. OLVAC A — KFC Katelijne-Waver — 22 – 11 — geen strafschoppen

VRW 3 — Vr 30/09/2022 om 18u30 — K.S.C. O.L.V.E C — FCS Mariekerke-Branst — 3 – 24 — geen strafschoppen

——————————————————————————————————————–

WED 1 — Vr 11/11/2022 om 10u00 — Kalfort Puursica — SV Grasheide — 10 – 12 — geen strafschoppen

WED 2 — Vr 25/11/2022 om 18u30 — K.S.C. O.L.V.E A — Zennester Hombeek — 5 – 10 — geen strafschoppen 

WED 3 — Vr 25/11/2022 om 18u30 — K.S.C. O.L.V.E. B — Willebroekse SV — 25 – 3 — geen strafschoppen

WED 4 — Wo 07/12/2022 om 18u30 — KFC Muizen — Sporting Tisselt —    –   —

WED 5 — Do 17/11/2022 om 18u30 — FC Oppuurs — K Rupel Boom FC — 14 – 7 — geen strafschoppen

WED 6 — Ma 14/11/2022 om 19u00 — FC Oxford Hemiksem — KON. OLVAC B — 14 – 8 — geen strafschoppen

WED 7 — Di 22/11/2022 om 19u00 — KON. OLVAC A — VK Heindonk — 12 – 11 — geen strafschoppen

WED 8 — Vr 18/11/2022 om 18u30 — FCS Mariekerke-Branst — K Reet SK — 21 – 3 — geen strafschoppen

——————————————————————————————————————–

WEDSTRIJD — SPEELDATUM  + UUR — TERREIN — THUISPLOEG — BEZOEKERS — UITSLAG — STRAFSCHOPPEN

1/4de FINALES – WED 9 — Za 17/12/2022 om 14u30 — 1 A — SV Grasheide — Zennester Hombeek —   –   —

1/4de FINALES – WED 10 — Za 17/12/2022 om 14u30 — 1 B — K.S.C. O.L.V.E. B — Winnaar WED 4 —   –   —

1/4de FINALES – WED 11 — Za 17/12/2022 om 14u30 — 2 A — FC Oppuurs — FC Oxford Hemiksem —   –   —

1/4de FINALES – WED 12 — Za 17/12/2022 om 14u30 — 2 B — KON. OLVAC A — FCS Mariekerke-Branst —   –   —

——————————————————————————————————————–

1/2de FINALES – WED 13 — Za   /  /2023 om       — Winnaar WED 9 — Winnaar WED 10 —   –   —

1/2de FINALES – WED 14 — Za   /  /2023 om       — Winnaar WED 11 — Winnaar WED 12 —   –   — 

——————————————————————————————————————–

FINALE – WED 15 — Zo 07/05/2023 om 16u00 — 1 — Winnaar WED 13 — Winnaar WED 14 —   –   — 

 

WEDSTRIJD — SPEELDATUM  + UUR — THUISPLOEG — BEZOEKERS — UITSLAG — STRAFSCHOPPEN

VRW 1 — Vr 30/09/2022 om 18u30 — K.S.C. O.L.V.E. B — Sporting Tisselt — 5 – 8 — geen strafschoppen

VRW 2 — Do 29/09/2022 om 17u15 — KON. OLVAC A — FC Oxford Hemiksem — 7 – 2 — geen strafschoppen

VRW 3 — Wo 05/10/2022 om 18u30 — KON. OLVAC C — FCS Mariekerke-Branst — 5 – 7 — geen strafschoppen

——————————————————————————————————————–

WED 1 — Wo 30/11/2022 om 18u30 — Willebroekse SV — K Reet SK — 6 – 2 — geen strafschoppen

WED 2 — Wo 09/11/2022 om 19u00 — Kalfort Puursica — K.S.C. O.L.V.E. A — 0 – 7 — geen strafschoppen

WED 3 — Do 24/11/2022 om 18u30 — FC Oppuurs — K Rupel Boom FC — 8 – 1 — geen strafschoppen

WED 4 — Do 24/11/2022 om 19u30 — KFC Katelijne-Waver — KVK Hingene — 7 – 3 — geen strafschoppen

WED 5 — Wo 09/11/2022 om 19u00 — KSV Bornem — KSK Sint-Amands (U10) — 1 – 6 — geen strafschoppen

WED 6 — Wo 23/11/2022 om 18u15 — Sporting Tisselt — KFC Volharding Wintam Eikevliet — 9 – 2 — geen strafschoppen 

WED 7 — Ma 14/11/2022 om 19u00 — KON. OLVAC A, — SV Grasheide — 16 – 1 — geen strafschoppen

WED 8 — Vr 18/11/2022 om 18u30 — FCS Mariekerke-Branst — KFC Muizen — 6 – 2 — geen strafschoppen

——————————————————————————————————————–

WEDSTRIJD — SPEELDATUM  + UUR — TERREIN — THUISPLOEG — BEZOEKERS — UITSLAG — STRAFSCHOPPEN

1/4de FINALES – WED 9 — Za 17/12/2022 om 10u00 — 1 A — Willebroekse SV — K.S.C. O.L.V.E. A —   –   —

1/4de FINALES – WED 10 — Za 17/12/2022 om 10u00 — 1 B — FC Oppuurs — KFC Katelijne-Waver —   –   —

1/4de FINALES – WED 11 — Za 17/12/2022 om 12u00 — 1 A — KSK Sint-Amands U10 — K Sporting Tisselt —   –   —

1/4de FINALES – WED 12 — Za 17/12/2022 om 12u00 — 1 B — KON. OLVAC A — FCS Mariekerke-Branst —   –   —

——————————————————————————————————————–

1/2de FINALES – WED 13 — Za   /  /2023 om    — Winnaar WED 9 — Winnaar WED 10 —   –   —

1/2de FINALES – WED 14 — Za   /  /2023 om    — Winnaar WED 11 — Winnaar WED 12 —   –   —

——————————————————————————————————————–

FINALE – WED 15 — Zo 07/05/2023 om 14u00 — 1 — Winnaar WED 13 — Winnaar WED 14 —   –   —

 

WEDSTRIJD — SPEELDATUM  + UUR — THUISPLOEG — BEZOEKERS — UITSLAG — STRAFSCHOPPEN

VRW 1 — Ma 10/10/2022 om 18u30 — FC Oxford Hemiksem A — Sporting Tisselt — 1 – 13 — geen strafschoppen

VRW 2 — Do 13/10/2022 om 18u30 — FC Oppuurs — Willebroekse SV — 15 – 1 — geen strafschoppen

——————————————————————————————————————–

WED 1 — Vr 18/11/2022 om 18u30 — K.S.C. O.L.V.E. B — K Rupel Boom FC — 3 – 3 — strafschoppen 5 – 6

WED 2 — Wo 09/11/2022 om 18u00 — Nielse SV — KSK Sint-Amands B (U12) — 12 – 4 — geen strafschoppen

WED 3 — Di 29/11/2022 om 19u00 — KSK Sint-Amands A — KFC Walem — 9 – 6 — geen strafschoppen

WED 4 — Wo 26/10/2022 om 19u00 — VK Heindonk — Kalfort Puursica — 5 – 4 — geen strafschoppen

WED 5 — Wo 30/11/2022 om 18u30  — KON. OLVAC B — KON. OLVAC A — 1 – 1 — strafschoppen 5 – 6

WED 6 — Ma 14/11/2022 om 19u00 — FC Oxford Hemiksem B (U12) — K Reet SK — 2 – 1 — geen strafschoppen 

WED 7 — Do 17/11/2022 om 18u00 — Sporting Tisselt — KSV Bornem — 5 – 1 — geen strafschoppen 

WED 8 — Do 10/11/2022 om 18u30 — FC Oppuurs — K.S.C. O.L.V.E. A — 4 – 1 — geen strafschoppen

——————————————————————————————————————–

WEDSTRIJD — SPEELDATUM  + UUR — TERREIN — THUISPLOEG — BEZOEKERS — UITSLAG — STRAFSCHOPPEN

1/4de FINALES – WED 9 — Za 17/12/2022 om 10u00 — 2 A — K Rupel Boom FC — Nielse SV —   –   — 

1/4de FINALES – WED 10 — Za 17/12/2022 om 10u00 — 2 B — KSK Sint-Amands A — VK Heindonk —   –   —

1/4de FINALES – WED 11 — Za 17/12/2022 om 12u00 — 2 A — KON. OLVAC A — FC Oxford Hemiksem B (U12) —   –   —

1/4de FINALES – WED 12 — Za 17/12/2022 om 12u00 — 2 B — Sporting Tisselt — FC Oppuurs —   –   —

——————————————————————————————————————–

1/2de FINALES – WED 13 — Za   /  /2023 om   — Winnaar WED 9 — Winnaar WED 10 —   –   —

1/2de FINALES – WED 14 — Za   /  /2023 om   — Winnaar WED 11 — Winnaar WED 12 —   –   —

——————————————————————————————————————–

FINALE – WED 15 – Zo 07/05/2023 om 12u00 — 1 — Winnaar WED 13 — Winnaar WED 14 —   –   —

 

WEDSTRIJD — SPEELDATUM  + UUR — THUISPLOEG — BEZOEKERS — UITSLAG — STRAFSCHOPPEN

VRW 1 — Vr 30/09/2022 om 18u30 — K.S.C. O.L.V.E. B — Kalfort Puursica — 3 – 3 — strafschoppen 3 – 4

——————————————————————————————————————–

WED 1 — Do 24/11/2022 om 19u30 — KFC Katelijne-Waver — FC Oppuurs — 1 – 5 — geen strafschoppen

WED 2 — Zo 20/11/2022 om 11u00 — K Rupel Boom FC – KFC Volharding Wintam Eikevliet — 1 – 1 — strafschoppen 3 – 2

WED 3 — Wo 16/11/2022 om 19u30 — KON. OLVAC B — KFC Muizen — 0 – 9 — geen strafschoppen

WED 4 — Vr 28/10/2022 om 19u30 — K Reet SK — KON. OLVAC C — 17 – 1 — geen strafschoppen

WED 5 — Vr 02/12/2022 om 20u00 — K.S.C. O.L.V.E. A — KSV Bornem —   –   —

WED 6 — Ma 21/11/2022 om 19u00 — FC Oxford Hemiksem — KON. OLVAC A — 0 – 9 — geen strafschoppen

WED 7 — Vr 11/11/2022 om 11u00 — Kalfort Puursica — Willebroekse SV — 10 – 0 — geen strafschoppen

——————————————————————————————————————–

WEDSTRIJD — SPEELDATUM  + UUR — TERREIN — THUISPLOEG — BEZOEKERS — UITSLAG — STRAFSCHOPPEN

1/4de FINALES – WED 8 — Ma 26/12/2022 om 09u30 — 1 — FC Oppuurs — K Rupel Boom FC —   –   —

1/4de FINALES – WED 9 — Ma 26/12/2022 om 11u30 — 1 — KFC Muizen — K Reet SK —   –   —

1/4de FINALES – WED 10 — Ma 26/12/2022 om 13u30 — 1 — Winnaar WED 5 — KON. OLVAC A —   –   —

1/4de FINALES – WED 11 — Ma 26/12/2022 om 15u30 — 1 — Kalfort Puursica — Beste verliezer —   –   —  

——————————————————————————————————————–

1/2de FINALES – WED 12 — Za   /  /2023 om   — 1 — Winnaar WED 9 — Winnaar WED 10 —   –   —

1/2de FINALES – WED 13 — Za   /  /2023 om   — 1 — Winnaar WED 11 — Winnaar WED 12 —   –   —

——————————————————————————————————————–

FINALE – WED 14 Za 06/05/2023 om 12u30 — 1 — Winnaar WED 13 — Winnaar WED 14 —   –   —

 

WEDSTRIJD — SPEELDATUM  + UUR — THUISPLOEG — BEZOEKERS — UITSLAG — STRAFSCHOPPEN

VRW 1 — Ma 10/10/2022 om 20u00 — FC Oxford Hemiksem — K Reet SK — 1 – 5 — geen strafschoppen

——————————————————————————————————————–

WED 1 — Wo 30/11/2022 om 19u00 — FC Blaasveld — KON. OLVAC — 1 – 5 — geen strafschoppen

WED 2 — Wo 09/11/2022 om 20u00 — Sporting Tisselt — Kalfort Puursica — 2 – 9 — geen strafschoppen

WED 3 — Wo 02/11/2022 om 19u30 — SV Grasheide — FCS Mariekerke-Branst — 2 – 4 — geen strafschoppen

WED 4 — Vr 25/11/2022 om 20u00 — K.S.C. O.L.V.E. — FC Oppuurs — 0 – 2 — geen strafschoppen

WED 5 — Ma 21/11/2022 om 20u00 — K Reet SK — KFC Katelijne-Waver — 7 – 1 — geen strafschoppen 

——————————————————————————————————————–

WEDSTRIJD — SPEELDATUM  + UUR — TERREIN — THUISPLOEG — BEZOEKERS — UITSLAG — STRAFSCHOPPEN

1/4de FINALES – WED 6 — Ma 26/12/2022 om 09u30 — 2 — KON. OLVAC — Kalfort Puursica —   –   —

1/4de FINALES – WED 7 — Ma 26/12/2022 om 11u30 — 2 — FCS Mariekerke-Branst — FC Oppuurs —    –   —

1/4de FINALES – WED 8 — Ma 26/12/2022 om 13u30 — 2 — K Reet SK — K.S.C. O.L.V.E. —   –   —

1/4de FINALES – WED 9 — Ma 26/12/2022 om 15u30 — 2 — SV Grasheide — FC Blaasveld —   –   —

——————————————————————————————————————–

1/2de FINALES – WED 10 — Za   /  /2023 om   — 2 — Winnaar WED 9 — Winnaar WED 10 —   –   —

1/2de FINALES – WED 11 — Za   /  /2023 om   — 2 — Winnaar WED 11 — Winnaar WED 12 —   –   —

——————————————————————————————————————–

FINALE – WED 12 — Za 06/05/2023 om 10u00 — 1 — Winnaar WED 13 — Winnaar WED 14 —   –   —

 

Aangezien de MU 13 van SV Grasheide met te weinig zijn en er dus (max. 4 speelsters MU 16 mogen meedoen, waarvan er max. 2 op het veld mogen staan) zullen alle wedstrijden waar SV Grasheide aan deelneemt, starten met een 5 -0 of 0 – 5 in het nadeel van SV Grasheide !

MAAND — SPEELDATUM  + UUR — THUISPLOEG — BEZOEKERS — UITSLAG — STRAFSCHOPPEN

September — Wo 28/09/2022 om 18u00 — F.C. V.D.P. — KON. OLVAC — 2 – 5 — geen strafschoppen

September — Wo 21/09/2022 om 19u30 — SV Grasheide — Antwerp Diamonds FC — (0) 6 – (5) 6 — geen strafschoppen

Oktober — wordt niet meer gespeeld — KON. OLVAC — SV Grasheide — 5 – 0 — geen strafschoppen

Oktober — Do 20/10/2022 om 19u00 — Antwerp Diamonds FC — F.C. V.D.P. — 7 – 1 — geen strafschoppen

November — Wo 30/11/2022 om 18u00 — F.C. V.D.P. — SV Grasheide — (5)   – (0)    —

November — Do 17/11/2022 om 19u00 — Antwerp Diamonds FC — KON. OLVAC — 5 – 1 — geen strafschoppen

December/Januari —                     — KON. OLVAC — F.C. V.D.P. —   –   —

December/Januari — Do 26/01/2023 om 19u00 — Antwerp Diamonds FC — SV Grasheide — (5)   – (0)   —

Februari —                        — SV Grasheide — KON. OLVAC — (0)    – (5)   —

Februari —                        — F.C. V.D.P. — Antwerp Diamonds FC —   –   —

Maart —                        — SV Grasheide — F.C. V.D.P. (0)    – (5)    — 

Maart —                        — KON. OLVAC — Antwerp Diamonds FC —   –   —

WEDSTRIJD — SPEELDATUM  + UUR — TERREIN — THUISPLOEG — BEZOEKERS — UITSLAG — STRAFSCHOPPEN

FINALE — Zo 07/05/2023 om 10u00 — 1 — 1ste klassement — 2de klassement —   –   —

 

NAAM PLOEG                              GW          W          V          G          DV          DT          SALDO          SV          ST          PUNTEN

Antwerp Diamonds FC              3              2            0          1           18             8                 + 10                0              0                7

Kon. OLVAC                                     3              2            1           0          11             7                 + 4                 0              0                   6

SV Grasheide                                  2              0            1           1             6           11                 – 5                  0              0                 1

F.C. V.D.P.                                           2             0            2            0             3           12               – 9                 0               0                   0

 

MAAND — SPEELDATUM  + UUR — THUISPLOEG — BEZOEKERS — UITSLAG — STRAFSCHOPPEN

September — Wo 28/09/2022 om 18u30 — K Kontich FC — Antwerp Diamonds FC — 14 – 0 — geen strafschoppen

September — Di 20/09/2022 om 18u00 — F.C. V.D.P. — KON. OLVAC — 4 – 1 — geen strafschoppen

September — FC Blaasveld is vrij

Oktober — Wo 02/11/2022 om 20u00 — F.C. V.D.P. — Antwerp Diamonds FC — 5 – 0 — geen strafschoppen

Oktober — Ma 24/10/2022 om 18u45 — FC Blaasveld — KON. OLVAC — 3 – 3 — geen strafschoppen

Oktober — K Kontich FC is vrij

November — Wo 09/11/2022 om 19u00 — K Kontich FC — KON. OLVAC — 18 – 0 — geen strafschoppen

November — Ma 21/11/2022 om 18u30 — FC Blaasveld — F.C. V.D.P. — 1 – 11 — geen strafschoppen

November — Antwerp Diamonds FC is vrij

December —                        — KON. OLVAC — Antwerp Diamonds FC —   –   — 

December —                        — FC Blaasveld — K Kontich FC —   –   —

December — F.C. V.D.P. is vrij

Januari,,K Kontich FC,*,-,*,FC Blaasveld,*,*

Januari — Antwerp Diamonds FC – F.C. V.D.P. en KON. OLVAC zijn vrij

Februari —                        — F.C. V.D.P. — K Kontich FC —   –   —

Februari —                        — Antwerp Diamonds FC — FC Blaasveld —   –   —

Februari — KON. OLVAC is vrij

Maart —                     — Antwerp Diamonds FC — K Kontich FC —   –   —

Maart —                        — KON. OLVAC — F.C. V.D.P. —   –   —

Maart — FC Blaasveld is vrij

April —                        — Antwerp Diamonds FC — F.C. V.D.P. —   –   —

April —                        — KON. OLVAC — FC Blaasveld —   –   —

April — K Kontich FC is vrij

WEDSTRIJD — SPEELDATUM  + UUR — TERREIN — THUISPLOEG — BEZOEKERS — UITSLAG — STRAFSCHOPPEN

FINALE — Za 06/05/2023 om 15u00 — 1 — 1ste klassement — 2de klassement —   –   —

 

NAAM PLOEG                              GW          W          V          G          DV          DT          SALDO          SV          ST          PUNTEN

F.C. V.D.P.                                          3             3            0            0             20           2               + 18                   0               0                9

K Kontich FC                                  2              2            0           0             32            0              +32                  0              0                   

FC Blaasveld                                  2              0            1           1             4             14            – 10                  0                0                 1

Kon. OLVAC                                   3              0            2           1            4           25                 -21                 0               0                   1

Antwerp Diamonds FC            2              0            0          2           0            19                 -19                 0               0                   0

 

 

VOLGORDE — BESCHRIJVING

1 — AANTAL PUNTEN

2 — AANTAL OVERWINNINGEN

3 — BESTE DOELPUNTEN SALDO

4 — AANTAL GEMAAKTE DOELPUNTEN

5 — MINSTE DOELPUNTEN TEGEN

6 — AANTAL GEMAAKTE STRAFSCHOPPEN

7 — MINSTE STRAFSCHOPPEN TEGEN

8 — LOTTREKKING

 

*** WE WACHTEN NOG ÉÉN WEEK ALVORENS WE DE INSCHRIJVINGEN STOPZETTEN, NOG TOT 02 SEPTEMBER 2022 KRIJGEN JULLIE DE KANS OM DEEL TE NEMEN AAN ONZE BEKER. VOOR ZIJ DIE NOG NIET INGESCHREVEN HEBBEN, GEEN GETREUZEL MEER … ***

*** ONZE LAVA GEWEST MECHELEN/RKB BEKER 2022-2023 STAAT OPEN EN DE EERSTE INSCHRIJVINGEN BEGINNEN BINNEN TE LOPEN ***

*** WIJ VERTROUWEN EROP DAT ZOWEL ALLE CLUBS VAN ONZE OUDE GEWESTEN MECHELEN EN RUPEL-KLEIN BRABANT ZULLEN DEELNEMEN. DIT ZAL ONZE BEKER NOG MEER UITSTRALING GEVEN DAN DAT HIJ NU REEDS HAD EN RESULTEREN TOT EEN HEUSE GEWEST MECHELEN/RKB BEKER ***

*** ONZE INSCHRIJVINGEN ZIJN STOPGEZET. WELDRA GAAN WE OVER TOT DE TREKKING VAN DE WEDSTRIJDEN EN KAN ONZE BEKER 2022-2023 VAN START GAAN ***

*** ONDERTUSSEN ZIJN DE EERSTE WEDSTRIJDEN BIJ DE MEISJES GESPEELD EN ZIJN OP ÉÉN NA ALLE WEDSTRIJDEN VAN DE VOORRONDEN VOOR JONGENS INGEPLAND ***

*** DE EERSTE DATA VOOR HET SPELEN VAN DE WEDSTRIJDEN KOMEN BINNEN, MAAK TIJDIG EEN AFSPRAAK MET JULLIE TEGENSTANDERS EN SCHEIDSRECHTERS ***

*** DE TREKKING VAN DE WEDSTRIJDEN HEEFT PLAATSGEVONDEN, VANAF NU KUNNEN JULLIE STARTEN OM DE WEDSTRIJDEN (voorronden, kwalificaties en meisjeswedstrijden) TE ORGANISEREN ***

NAAM PLOEG                                                                                  STAMNUMMER          U9          U11          U13          U15          U17          MU13          MU16

K.F.C. MUIZEN                                                                                            00367                     1                1                 0                1                0                     0                      0

KALFORT PUURSICA                                                                             09706                      1                  1                 1                1                1                     0                    0

ANTWERP DIAMONDS FC                                                               09777                     0                  0                 0                 0                 0                   1                      1

K KONTICH FC                                                                                        03029                      0                  0                  0                   0                 0                   0                    1

SV GRASHEIDE                                                                                        07923                     1                 1                  0                     0                 1                  1                     0

FC OXFORD HEMIKSEM                                                                   09398                     1                1                   2                    1                  1                  0                     0

FC OPPUURS                                                                                            08765                    1                  1                   1                  1                  1                  0                      0

WILLEBROEKSE SV                                                                              09574                    1                 1                  1                    1                 0                   0                   0 

KSK SINT-AMANDS                                                                              07027                   0                 1                 2                     0                 0                  0                     0

KSV BORNEM                                                                                          00342                  0                  1                1                     1                  0                   0                    0

KFC WALEM                                                                                            02037                   0                0                  1                     0                  0                   0                   0

NIELSE SV                                                                                                 03737                 0                   0                  1                    0                  0                    0                   0

FCS MARIEKERKE-BRANST                                                        05719                  1                  1                   0                    0                  1                  0                     0

K.S.C. O.L.V.E.                                                                                         R61101                4                 2                  2                   2                  1                     0                    0

KFC KATELIJNE-WAVER                                                                04453                1                 1                  0                  1                    1                   0                      0

SPORTING TISSELT                                                                            07565                1                 1                   1                0                   1                    0                      0

KVK HINGENE                                                                                     04215               0                 1                    0                  0                   0                   0                      0

KSK REET                                                                                               04423                1                 1                    1                  1                    1                  0                     0

KFC VOLHARDING WINTAM EIKEVLIET                         03911               0                   1                  0                 1                     0                  0                      0

F.C. V.D.P.                                                                                               R61099             0                   0                 0                  0                      0                  1                    1

VK HEINDONK                                                                                 05906               1                   0                 1                   0                     0                    0                   0                                                  

ZENNESTER HOMBEEK                                                           07961                1                    0                 0                 0                      0                     0                    0

FC BLAASVELD                                                                               07325               0                   0                 0                   0                     1                     0                   1

K RUPEL BOOM FC                                                                     02138               1                   1                1                     1                      0                  0                    0

KON. OLVAC                                                                                 R61055              2                   2                2                     3                     1                    1                   1

                                                                                                                                                U9            U11           U13           U15            U17              MU13          MU16

TOTAAL                                                                                                                            19               19             18                 15                  11                    4                   5                      91

 – DATUM: te bepalen door de thuisploeg in samenspraak met hun tegenstander !

– LOCATIE: op het terrein van de thuisploeg of in overeenkomst met de tegenstander op hun terrein !

– EINDDATUM TE SPELEN WEDSTRIJDEN: de wedstrijden dienen ten laatste gespeeld te zijn op 15/10/2022 !

CATEGORIE — WEDSTRIJD — SPEELDATUM + UUR

U 9 — VRW 1 —K.S.C. O.L.V.E. D – FC Oxford Hemiksem — is gespeeld op vrijdag 30 september 2022 om 18u30

U 9 — VRW 2 — KON. OLVAC A – KFC Katelijne-Waver — is gespeeld op dinsdag 04 oktober 2022 om 18u00

U 9 — VRW 3 — K.S.C. O.L.V.E. C – FCS Mariekerke-Branst — is gespeeld op vrijdag 30 september 2022 om 18u30

U 11 — VRW 1 — K.S.C. O.L.V.E. B – Sporting Tisselt — is gespeeld op vrijdag 30 september 2022 om 18u30

U 11 — VRW 2 — KON. OLVAC A – FC Oxford Hemiksem — is gespeeld op donderdag 29 september 2022 om 17u15

U 11 — VRW 3 — KON. OLVAC C – FCS Mariekerke-Branst — is gespeeld op woensdag 05 oktober 2022 om 18u30

U 13 — VRW 1 — FC Oxford Hemiksem A – Sporting Tisselt — is gespeeld op maandag 10 oktober 2022 om 18u30

U 13 — VRW 2 — FC Oppuurs – Willebroekse SV — is gespeeld op donderdag 13 oktober 2022 om 18u30

U 15 — VRW 1 — K.S.C. O..L.V.E. B – Kalfort Puursica —  is gespeeld op vrijdag 30 september 2022 om 18u30

U 17 — VRW 1 — FC Oxford Hemiksem – K Reet SK — is gespeeld op maandag 10 oktober 2022 om 20u00