LAVA-RKB Beker 2017 – 2018

 

DATUM: zaterdag 28 oktober 2017    LOCATIE: Op de terreinen van K Reet SK, Processieweg 4, 2840 Rumst (Reet)

Kwartfinales per categorie
Cat. Uur Terrein Wedstrijd
U 9 15u30 1-A K Reet SK A – K Rumstse SK A
U 9 15u30 1-B Sporting Tisselt (Jeugdwerking Vaartland) – K Schelle Sport
U 9 15u30 1-C KV Bonheiden B – KFC Volharding Wintam Eikevliet A
U 9 15u30 1-D FC Berlaar-Heikant A – K Rupel Boom FC
U 11 09u30 1-A K Schelle Sport – K Reet SK
U 11 11u30 1-A KVS Branst B – FC Katelijne-Waver U 10 P
U 11 11u30 1-B Sporting Tisselt (Jeugdwerking Vaartland) – K Rumstse SK A
U 13 09u30 1-B SV Grasheide – K Reet SK
U 13 09u30 3-A K Puurs Excelsior RSK – KFC Volharding Wintam Eikevliet A
U 13 09u30 3-B KFC Duffel U 12 P – Sporting Tisselt (Jeugdwerking Vaartland)
U 15 11u30 2 Sporting Tisselt (Jeugdwerking Vaartland) – KV Bonheiden
U 15 11u30 3 K Rumstse SK – K Schelle Sport
U 15 13u30 1 K Reet SK – KVK Hingene
U 15 13u30 3 FC Berlaar-Heikant – FC Oppuurs
U 17 09u30 2 K Reet SK – KVK Hingene
U 17 13u30 2 Eendracht Buggenhout U 16 P – K Schelle Sport
U 17 15u30 2 KV Bonheiden – Sporting Tisselt (Jeugdwerking Vaartland)
U 17 15u30 3 KSC Grimbergen U 16 IP – FC Blaasveld
Kwartfinales per aanvangsuur
Cat. Uur Terrein Wedstrijd
U 11 09u30 1-A K Schelle Sport – K Reet SK
U 13 09u30 1-B SV Grasheide – K Reet SK
U 13 09u30 3-A K Puurs Excelsior RSK – KFC Volharding Wintam Eikevliet A
U 13 09u30 3-B KFC Duffel U 12 P – Sporting Tisselt (Jeugdwerking Vaartland)
U 17 09u30 2 K Reet SK – KVK Hingene
U 11 11u30 1-A KVS Branst B – FC Katelijne-Waver U 10 P
U 11 11u30 1-B Sporting Tisselt (Jeugdwerking Vaartland) – K Rumstse SK A
U 15 11u30 2 Sporting Tisselt (Jeugdwerking Vaartland) –KV Bonheiden
U 15 11u30 3 K Rumstse SK – K Schelle Sport
U 15 13u30 1 K Reet SK – KVK Hingene
U 15 13u30 3 FC Berlaar-Heikant – FC Oppuurs
U 17 13u30 2 Eendracht Buggenhout U 16 P – K Schelle Sport
U 9 15u30 1-A K Reet SK A – K Rumstse SK A
U 9 15u30 1-B Sporting Tisselt (Jeugdwerking Vaartland) – K Schelle Sport
U 9 15u30 1-C KV Bonheiden B – KFC Volharding Wintam Eikevliet A
U 9 15u30 1-D FC Berlaar-Heikant A – K Rupel Boom FC
U 17 15u30 2 KV Bonheiden – Sporting Tisselt (Jeugdwerking Vaartland)
U 17 15u30 3 KSC Grimbergen U 16 IP – FC Blaasveld

DATUM: vrijdag 23 februari 2018    LOCATIE: Op de terreinen van FC Oxford Hemiksem, Rode Kruisplein, 2620 Hemiksem

Halve finales
Cat. Uur Wedstrijd
U 7 18u30 KFC Volharding Wintam Eikevliet – K Rupel Boom FC
U 7 18u30 K Reet SK – KSV Bornem
U 11 18u30 K Schelle Sport – Willebroekse SV (Jeugdwerking Vaartland)
U 17 20u00 KSC Grimbergen U 16 IP – Eendracht Buggenhout U 16 P

DATUM: vrijdag 09 maart 2018   LOCATIE: Op de terreinen van SV Grasheide, galeistraat, 2580 Putte

Halve finales
Cat. Uur Wedstrijd
U 9 18u30 KV Bonheiden B – FC Berlaar-Heikant A
U 11 18u30 KVS Branst B – Sporting Tisselt (Jeugdwerking Vaartland)
U 13 18u30 SV Grasheide – Sporting Tisselt (Jeugdwerking Vaartland)
U 15 20u00 K Schelle Sport – KV Bonheiden
U 17 20u00 K Reet SK – KV Bonheiden

DATUM: vrijdag 16 maart 2018    LOCATIE: Op de terreinen van Willebroekse SV, breendonkstraat, 2830 Willebroek

Halve finales
Cat. Uur Wedstrijd
U 7 18u30 K Reet SK – K Rupel Boom FC
U 7 18u30 KFC Volharding Wintam Eikevliet – KSV Bornem
U 9 18u30 K Reet SK – K Schelle Sport

DATUM: vrijdag 20 april 2018     LOCATIE: Op het terrein van Nielse SV, Boomsestraat 347, 2845 Niel (kunstgrasveld, gelieve enkel voetbalschoenen met multistuds te dragen)

Halve finales
Cat. Uur Wedstrijd
U 7 18u30 KSV Bornem – K Rupel Boom FC
U 7 18u30 KFC Volharding Wintam Eikevliet – K Reet SK
U 13 18u30 KFC Volharding Wintam Eikevliet A – KSV Bornem U 12 IP
U 15 20u00 FC Berlaar-Heikant – K Reet SK

*** Klik op de titels voor meer info. ***