LAVA-RKB Beker 2019-2020 : documenten – info – wedstrijden – uitslagen


Beste sportvrienden

Hierbij kan je alle documenten met betrekking tot de opstart van onze LAVA RKB Beker 2019-2020 terugvinden.

deelnamebrief bekerwedstrijden LAVA-RKB 2019-2020
deelnameformulier en inlichtingsformulier bekerwedstrijden RKB 2019-2020
Reglement Bekerwedstrijden 2019-2020
spelerslijst LAVA-RKB beker 2019-2020

*** Onderstaande mededeling hebben onze clubs in de loop van de dag ontvangen.

” De crisiscel corona van de KBVB, waarin alle entiteiten van het Belgisch voetbal vertegenwoordigd zijn (KBVB, Voetbal Vlaanderen, ACFF en de Pro League), kwam op 27 maart 2020 in de voormiddag virtueel samen om het verloop van de competities te bespreken.

De crisiscel nam in het belang van de volksgezondheid de moeilijke, maar stilaan onvermijdelijke beslissing om ALLE JEUGD- EN AMATEURCOMPETITIES, die sinds midden maart stilliggen, DEFINITIEF STOP TE ZETTEN.

Dat betekent dat er voor dit seizoen GEEN WEDSTRIJDEN MEER doorgaan in het jeugd- en amateurvoetbal. Niet voor het competitief voetbal, niet voor het recreatief voetbal, niet voor het Futsal en ook niet  voor het Minivoetbal.

De WOMEN’S SUPER LEAGUE en alle andere VROUWENCOMPETITIES vallen onder dezelfde regeling ”

Ten gevolge van deze deze beslissing hebben wij, de sportieve cel van LAVA-RKB, beslist om, spijtig genoeg, met onmiddelijke ingang het verder verloop van onze LAVA-RKB Beker 2019-2020 definitief stop te zetten en aldus de resterende 1/2 finales en de finales niet meer te laten plaatsvinden.

Wij rekenen uiteraard, bij deze moeilijke beslissing, op jullie volle begrip en gaan er vanuit dat op dit ogenblik de gezondheid van ons allen primeert.

Graag tot weerziens in de LAVA Beker 2020-2021 van het gewest Mechelen/RKB! ***

 

*** Ten gevolge van de maatregelen genomen door KBVB, Voetbal Vlaanderen, ACFF en de Pro League met betrekking tot het COVID 19 – CORONA Virus zien wij ons genoodzaakt om alle bekerwedstrijden die op dit ogenblik gepland zijn niet te laten doorgaan en te  verschuiven naar een latere datum. We hopen om de wedstrijden van 24 april niet te moeten verplaatsen. Uiteraard houden we jullie verder op de hoogte ***

 

*** Onze eerste ronde is afgelopen. Alle 1/4 Finalisten zijn gekend en zullen op 14 of 26 december 2019 wedijveren voor een plaatsje in de 1/2 Finales. Veel succes en laat ons vooral genieten van schitterende, sportieve wedstrijden ***

*** Volgende ploegen (in alfabetische volgorde) hebben zich kunnen plaatsen voor de 1/4 Finales van de LAVA-RKB Beker 2019-2020 ***

Categorie U 9 :

KV BONHEIDEN A – KVS BRANST – ZENNESTER HOMBEEK – KALFORT PUURSICA – NIELSE SV – S.C. O.L.V.E. – K RUMSTSE SK – SPORTING TISSELT (Jeugdwerking Vaartland)

Categorie U 11 :

KV BONHEIDEN – K RUPEL BOOM FC U 10 IP – ZENNESTER HOMBEEK  – S.C. O.L.V.E. A – S.C. O.L.V.E. C – K REET SK – K SCHELLE SPORT A – WILLEBROEKSE SV A

Categorie U 13 :

KSV BORNEM U 12 IP – SK RAPID LEEST – S.C. O.L.V.E. A – S.C. O.L.V.E. C – FC OPPUURS – K REET SK – K RUPEL BOOM FC U 12 IP A – K RUPEL BOOM FC U 12 IP B

Categorie U 15 :

KV BONHEIDEN – KSV BORNEM U 14 IP – SV GRASHEIDE – ZENNESTER HOMBEEK – S.C. O.L.V.E. – WILLEBROEKSE SV – K VOLHARDING WINTAM EIKEVLIET A – K VOLHARDING WINTAM EIKEVLIET B

*** Alle wedstrijden 1/2 finales zijn ingepland en zijn terug te vinden op onze website ***

*** Aangezien we er eigenlijk niet echt bij stil gestaan hebben als organisatie, dat het vrije weekend voor de jeugd en reserven van zaterdag 22 en zondag 23 februari 2020, voor zoveel problemen zou hebben gezorgd dan hadden we onze ½ finales niet op deze zaterdag ingepland. Vele clubs hebben ons er moeten aan herinneren dat de krokus wel een vakantie is waar er enorm veel op skiverlof vertrokken wordt en waar er een groot deel van onze ½ finalisten in de problemen komen om een elftal te kunnen samenstellen. Op dit ogenblik zouden er al zeker 7 of 8 wedstrijden uitdraaien op een forfait en dus ook wegvallen wat voor niemand als positief kan worden beschouwd. Daarom hebben wij, als organisatie, dan ook besloten om deze ½ finales niet te laten plaatsvinden op zaterdag 22/02/2020 maar te spreiden over verschillende avonden en locaties, in de week, en dit tijdens de maand maart 2020 ***

*** Onze 1/4 finales zijn gespeeld, onze 1/2 finalisten zijn gekend en zullen op zaterdag 22/02/2020 aantreden om een plaatsje te veroveren in onze FINALES ***

DATUM: maandag 09 maart 2020    LOCATIE: op de terreinen van K Reet SK, processieweg 4, 2840 Rumst (Reet)

1/2 finales per aanvangsuur
Cat. Uur Wedstrijd
WED14 – U 9 18u30 S.C. O.L.V.E. – KV BONHEIDEN A
WED14 – U 11 18u30 ZENNESTER HOMBEEK – S.C. O.L.V.E. A
WED14 – U 13 18u30 K REET SK – K RUPEL BOOM FC U 12 IP B
WED13 – U 15 20u00 KV BONHEIDEN – ZENNESTER HOMBEEK

*** Oef, onze 1/2 finales zijn van start gegaan. Laat ons hopen dat de weergoden ons nu wat beter gezind zijn en onze verder wedstrijdplanning niet in het gedrang komt ***

*** Aangezien het vandaag gans de dag heeft geregend en men voor morgen niet veel beter voorspeld, zien wij ons genoodzaakt om ook de wedstrijden van morgen 06 maart 2020 te Willebroek af te gelasten.

De wedstrijden zullen normaal doorgaan op vrijdag 24 april 2020 op de terreinen van Willebroekse SV.

Het spelschema op 24 april blijft ongewijzigd aan dat van 06 maart.

Moest deze datum toch niet weerhouden blijven zal je hiervan tijdig verwittigd worden ***

*** Aangezien de terreinen van FC Oppuurs op dit ogenblik er zeer slecht bijliggen en er voor zaterdag en zondag nog meer neerslag wordt  voorspeld, hebben we samen met FC Oppuurs beslist om de wedstrijden van maandag 02 maart 2020 af te gelasten en te verplaatsen naar maandag 16 maart 2020.

Het spelschema op 16 maart blijft ongewijzigd aan dat van 02 maart.

Alle andere data gaan gewoon verder zoals voorzien ***

*** Volgende ploegen (in alfabetische volgorde) hebben zich kunnen plaatsen voor de 1/2  Finales van de LAVA-RKB Beker 2019-2020 ***

Categorie U 9 : KV BONHEIDEN A – ZENNESTER HOMBEEK – S.C. O.L.V.E. – SPORTING TISSELT (Jeugdwerking Vaartland)

Categorie U 11 : KV BONHEIDEN – K RUPEL BOOM FC U10 IP – ZENNESTER HOMBEEK – S.C. O.L.V.E. A

Categorie U 13 : S.C. O.L.V.E. A – FC OPPUURS – K REET SK – K RUPEL BOOM FC U 12 IP B

Categorie U 15 : KV BONHEIDEN – SV GRASHEIDE – ZENNESTER HOMBEEK – S.C. O.L.V.E.

Categorie U 17 : KSV BORNEM U 16 IP – VK HEINDONK (Jeugdwerking Vaartland) – KVK HINGENE – S.C. O.L.V.E.

Categorie M U 13 : FC BLAASVELD – K IK DIEN FC – FC OXFORD HEMIKSEM – OLVAC

Categorie M U 16 : SC CITY PIRATES ANTWERPEN – K KONTICH FC – VK SIMIKOS B – FC V.D.P. SPORT A

*** Klik op de titels voor meer info. ***