LAVA-RKB Beker 2019-2020 : documenten – info – wedstrijden – uitslagen


Beste sportvrienden

Hierbij kan je alle documenten met betrekking tot de opstart van onze LAVA RKB Beker 2019-2020 terugvinden.

deelnamebrief bekerwedstrijden LAVA-RKB 2019-2020
deelnameformulier en inlichtingsformulier bekerwedstrijden RKB 2019-2020
Reglement Bekerwedstrijden 2019-2020
spelerslijst LAVA-RKB beker 2019-2020

*** Aangezien we er eigenlijk niet echt bij stil gestaan hebben als organisatie, dat het vrije weekend voor de jeugd en reserven van zaterdag 22 en zondag 23 februari 2020, voor zoveel problemen zou hebben gezorgd dan hadden we onze ½ finales niet op deze zaterdag ingepland. Vele clubs hebben ons er moeten aan herinneren dat de krokus wel een vakantie is waar er enorm veel op skiverlof vertrokken wordt en waar er een groot deel van onze ½ finalisten in de problemen komen om een elftal te kunnen samenstellen. Op dit ogenblik zouden er al zeker 7 of 8 wedstrijden uitdraaien op een forfait en dus ook wegvallen wat voor niemand als positief kan worden beschouwd. Daarom hebben wij, als organisatie, dan ook besloten om deze ½ finales niet te laten plaatsvinden op zaterdag 22/02/2020 maar te spreiden over verschillende avonden en locaties, in de week, en dit tijdens de maand maart 2020 ***

*** Onze 1/4 finales zijn gespeeld, onze 1/2 finalisten zijn gekend en zullen op zaterdag 22/02/2020 aantreden om een plaatsje te veroveren in onze FINALES ***

*** Volgende ploegen (in alfabetische volgorde) hebben zich kunnen plaatsen voor de 1/2  Finales van de LAVA-RKB Beker 2019-2020 ***

Categorie U 9 : KV BONHEIDEN A – ZENNESTER HOMBEEK – S.C. O.L.V.E. – SPORTING TISSELT (Jeugdwerking Vaartland) 

Categorie U 11 : KV BONHEIDEN – K RUPEL BOOM FC U10 IP – ZENNESTER HOMBEEK – S.C. O.L.V.E. A

Categorie U 13 : S.C. O.L.V.E. A – FC OPPUURS – K REET SK – K RUPEL BOOM FC U 12 IP B

Categorie U 15 : KV BONHEIDEN – SV GRASHEIDE – ZENNESTER HOMBEEK – S.C. O.L.V.E.

Categorie U 17 : KSV BORNEM U 16 IP – VK HEINDONK (Jeugdwerking Vaartland) – KVK HINGENE – S.C. O.L.V.E.

Categorie M U 13 : FC BLAASVELD – K IK DIEN FC – FC OXFORD HEMIKSEM – OLVAC

Categorie M U 16 : SC CITY PIRATES ANTWERPEN – K KONTICH FC – VK SIMIKOS B – FC V.D.P. SPORT A

*** Onze eerste ronde is afgelopen. Alle 1/4 Finalisten zijn gekend en zullen op 14 of 26 december 2019 wedijveren voor een plaatsje in de 1/2 Finales. Veel succes en laat ons vooral genieten van schitterende, sportieve wedstrijden ***

*** Volgende ploegen (in alfabetische volgorde) hebben zich kunnen plaatsen voor de 1/4 Finales van de LAVA-RKB Beker 2019-2020 ***

Categorie U 9 :

KV BONHEIDEN A – KVS BRANST – ZENNESTER HOMBEEK – KALFORT PUURSICA – NIELSE SV – S.C. O.L.V.E. – K RUMSTSE SK – SPORTING TISSELT (Jeugdwerking Vaartland)

Categorie U 11 :

KV BONHEIDEN – K RUPEL BOOM FC U 10 IP – ZENNESTER HOMBEEK  – S.C. O.L.V.E. A – S.C. O.L.V.E. C – K REET SK – K SCHELLE SPORT A – WILLEBROEKSE SV A

Categorie U 13 :

KSV BORNEM U 12 IP – SK RAPID LEEST – S.C. O.L.V.E. A – S.C. O.L.V.E. C – FC OPPUURS – K REET SK – K RUPEL BOOM FC U 12 IP A – K RUPEL BOOM FC U 12 IP B

Categorie U 15 :

KV BONHEIDEN – KSV BORNEM U 14 IP – SV GRASHEIDE – ZENNESTER HOMBEEK – S.C. O.L.V.E. – WILLEBROEKSE SV – K VOLHARDING WINTAM EIKEVLIET A – K VOLHARDING WINTAM EIKEVLIET B

*** Klik op de titels voor meer info. ***