“1ste MEMORIAL JOS DE RYCK 2019 ” – Lava-Cup finales 2019

Zondag 02 juni 2019 op de terreinen van Voetbal Vlaanderen, Provincie Antwerpen, Brieleke 18 – 2160 Wommelgem.

Volgende ploegen zijn geplaatst voor de 1ste Memorial Jos De Ryck 2019.

Voor het Gewest Rupel – Klein Brabant

U 15 – KVK Hingene

U 13 – FC Oxford Hemiksem

U 12 – KSV Bornem IP

U 11 – K Schelle Sport

U 10 – KSV Bornem IP

U 9 – Sporting Tisselt (Jeugdwerking Vaartland)

U 8 – KSV Bornem P

Voor het Gewest Mechelen

U 15 – KV Bonheiden

U 12 – KSK Wavria (niet geselecteerd door de LAVA-RKB Beker, hebben hieraan niet deelgenomen)

U 11 – Zennester Hombeek

U 10 – KFC Muizen (niet geselecteerd door de LAVA-RKB Beker, hebben hieraan niet deelgenomen)

U 9 – SV Grasheide

Voor ex – KVV

U 13 – S.C. O.L.V.E.

U 9 – S.C. O.L.V.E.

WIJ WENSEN ALLE DEELNEMENDE  PLOEGEN REEDS VEEL SUCCES EN REKENEN UITERAARD OP EEN SPORTIEF GEDRAG, ZOWEL OP ALS ROND HET TERREIN!

1ste Memorial Jos De Ryck 2019 - Schema in Chronologische volgorde
UUR CATEGORIE WEDSTRIJD TERREIN SPEELTIJD UITSLAG STRAFSCHOPPEN
09:30 U 15 K Verbr Balen – KV Bonheiden A 2 x 15' 0 – 3 -
09:30 U 15 KVK Hingene – K Sint Job FC W 2 x 15' 0 – 1 -
09:30 U 13 K Kontich FC MU14 – FC Oxford Hemiksem B1 2 x 12'30" 1 – 0 -
09:30 U 13 KFC Sint Lenaarts – KFC Antonia B2 2 x 12'30" 2 – 2 -
10:10 U 15 KV Bonheiden – KVV OG Vorselaar(forfait) A 2 x 15' 3 – 0 -
10:10 U 15 SV Aartselaar – KVK Hingene W 2 x 15' 1 – 2 -
10:10 U 13 S.C. O.L.V.E. – K Kontich FC MU14 B1 2 x 12'30" 1 – 2 -
10:10 U 13 KFC Antonia – K St Dymphna FC Zammel B2 2 x 12'30" 3 – 0 -
10:50 U 15 KVV OG Vorselaar(forfait)- K Verbr Balen A 2 x 15' 0 – 3 -
10:50 U 15 K Sint Job FC – SV Aartselaar W 2 x 15' 2 – 0 -
10:50 U 13 FC Oxford Hemiksem – S.C. O.L.V.E. B1 2 x 12'30" 2 – 1 -
10:50 U 13 K St Dymphna FC Zammel – KFC Sint Lenaarts B2 2 x 12'30" 1 – 2 -
11:30 U 15 KVV OG Vorselaar (forfait) – SV Aartselaar W 2 x 15' 0 – 3 -
11:30 U 15 K Verbr Balen – KVK Hingene B 2 x 15' 0 – 3 -
11:30 U 15 KV Bonheiden – K Sint Job FC A 2 x 15' 1 – 0 -
12:10 U 13 S.C. O.L.V.E. – K St Dymphna FC Zammel A1 2 x 12'30" 3 – 0 -
12:10 U 13 FC Oxford Hemiksem – KFC Sint Lenaarts B2 2 x 12'30" 0 – 3 -
12:10 U 13 K Kontich FC MU14 – KFC Antonia B1 2 x 12'30" 1 – 0 -
12:15 U 12 K Verbr Balen – KSV Bornem A2 2 x 12'30" 0 – 1 -
12:45 U 11 Zennester Hombeek – KSK 'S Gravenwezel-Schilde B1 2 x 10' 4 – 1 -
12:45 U 11 KFC Heultje – K Schelle Sport B2 2 x 10' 0 – 1 -
12:50 U 12 KSV BornemKSK Wavria A2 2 x 12'30" 1 – 4 -
13:15 U 11 K Kontich FC – Zennester Hombeek B1 2 x 10' 0 – 1 -
13:15 U 11 K Schelle Sport – KFC Nijlen B2 2 x 10' 1 – 0 -
13:25 U 12 KSK Wavria – K Verbr Balen A2 2 x 12'30" 3 – 0 -
13:45 U 11 KSK 'S Gravenwezel-Schilde – K Kontich FC B1 2 x 10' 1 – 0 -
13:45 U 11 KFC Nijlen – KFC Heultje B2 2 x 10' 1 – 0 -
14:15 U 11 K Kontich FC – KFC Heultje A1 2 x 10' 2 – 2 1 – 2
14:15 U 11 KSK 'S Gravenwezel-Schilde – KFC Nijlen B2 2 x 10' 1 – 0 -
14:15 U 11 Zennester Hombeek – K Schelle Sport B1 2 x 10' 4 – 0 -
14:30 U 10 Olen United – KSV Bornem A2 2 x 10' 2 – 1 -
14:45 U 9 Verbr Zwijndrecht – SV Grasheide B1 2 x 10' 4 – 0 -
14:45 U 9 AS Verbr Geel – S.C. O.L.V.E. W1 2 x 10' 2 – 3 -
14:45 U 9 R Cappellen FC – VC Herentals B2 2 x 10' 3 – 3 -
14:45 U 8 KFC Dessel Sport – KSV Bornem A1 2 x 15' 5 – 5 -
15:10 U 10 KSV BornemKFC Muizen A2 2 x 10' 1 – 1 -
15:15 U 9 SV Grasheide – AS Verbr Geel B1 2 x 10' 1 – 7 -
15:15 U 9 S.C. O.L.V.E. – Verbr Zwijndrecht W1 2 x10' 1 – 4 -
15:15 U 9 VC Herentals – Sporting Tisselt (Jeugdwerking Vaartland) B2 2 x 10' 12 – 0 -
15:25 U 8 KSV Bornem – SK Rita Berlaar A1 2 x 15' 2 – 2 -
15:45 U 9 AS Verbr Geel – Verbr Zwijndrecht B1 2 x 10' 2 – 2 -
15:45 U 9 SV GrasheideS.C. O.L.V.E. W1 2 x 10' 0 – 9 -
15:45 U 9 Sporting Tisselt (Jeugdwerking Vaartland) – R Cappellen FC B2 2 x 10' 0 – 12 -
15:50 U 10 KFC Muizen – Olen United W2 2 x 10' 0 – 2 -
16:10 U 8 SK Rita Berlaar – KFC Dessel Sport A1 2 x 15' 8 – 4 -
16:30 U 9 AS Verbr Geel – Sporting Tisselt A2 2 x 10' 3 – 2 -
16:30 U 9 S.C. O.L.V.E. – VC Herentals B2 2 x 10' 1 – 4 -
16:30 U 9 Verbr Zwijndrecht – R Cappellen FC B1 2 x 10' 4 – 4 2 – 3

Reglementen 

 

1ste Memorial – Jos De Ryck – reglement U 15
1ste Memorial – Jos De Ryck – reglement U 13
1ste Memorial – Jos De Ryck – reglement U 12
1 ste Memorial – Jos De Ryck – reglement U 11
1 ste Memorial – Jos De Ryck – reglement U 10
1 ste Memorial – Jos De Ryck – reglement U 9
1 ste Memorial – Jos De Ryck – reglement U 8

Eindklassementen 

U 15

1ste plaats – KV Bonheiden

2de plaats – K Sint Job FC 

3de plaats – KVK Hingene

4de plaats – K Verbr Balen

5de plaats – SV Aartselaar

6de plaats – KVV OG Vorselaar (forfait)

U 13

1ste plaats – K Kontich FC MU14

2de plaats – KFC Antonia

3de plaats – KFC Sint Lenaarts

4de plaats – FC Oxford Hemiksem

5de plaats – S.C. O.L.V.E.

6de plaats – K St Dymphna FC Zammel

U 12

1ste plaats – KSK Wavria

2de plaats – KSV Bornem

3de plaats – K Verbr Balen

U 11

1ste plaats – Zennester Hombeek

2de plaats – K Schelle Sport

3de plaats – KSK ‘S Gravenwezel-Schilde

4de plaats – KFC Nijlen

5 de plaats – KFC Heultje

6de plaats – K Kontich FC

U 10

1ste plaats – Olen United

2de plaats – KSV Bornem

3de plaats – KFC Muizen

U 9

1ste plaats – R Cappellen FC

2de plaats – Verbr Zwijndrecht

3de plaats – VC Herentals

4de plaats – S.C. O.L.V.E.

5de plaats – AS Verbr Geel

6de plaats – Sporting Tisselt

7 de plaats – SV Grasheide

U 8

1ste plaats – SK Rita Berlaar

2de plaats – KSV Bornem

3de plaats – KFC Dessel Sport